مهارت و خدمات

important_devices

طراحی وب

با پیشرفت تکنولوژی اهمیت طراحی وب‌سایت برای کسب و کارها جایگاه بالایی دارد. با داشتن یک وب سایت متناسب می توانید تعامل بیشتر و بهتری با مشتریان داشته باشید.

local_play

تصویرسازی

تصویر سازی نوعی دکوراسیون یا توضیح بصری یک متن، مفهوم یا فرایند است که برای یکپارچه سازی در رسانه ها، (مانند پوستر ها، آگهی‌ها، کتاب‌ها، مواد آموزشی، انیمیشن‌ها و…) استفاده می شود.

wallet_giftcard

طراحی UI

طراحی بصری قوی و کاربرپسند باعث ایجاد پل ارتباطی قوی میان شما و مشتریان و کاربرانتان می‌شود، برقراری ارتباط بهینه میان شما و آنها به چگونگی این طراحی رابطه مستقیم دارد.

camera

عکاسی صنعتی

ارائه محصولات در بستر مجازی نیازمند تصاویری می‌باشد که کیفیت کار و جزئیات را به خوبی نمایش دهد. عکاسی و شناخت نور و محیط و آگاهی به نوع فروش محصول می‌تواند این امر را محقق سازد.

trending_up

تبلیغات گوگل

خیلی مهم و قابل توجه است که چطور تبلیغاتتان را با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر در صدر نتایج اولیه گوگل به نمایش درآورید. اینکار با متد روز گوگل و داشتن یک سایت خوب امکان پذیر است.

phone_iphone

طراحی لوگو

آرم یا همان لوگوی کسب و کار شما، اولین و مهم‌ترین تعامل شما با مشتریانتان می‌باشد، در واقع به آنها نشان می‌دهد که کسب و کار شما دارای چه شخصیتی است. بهتر است بدانید لوگوی خوب تاریخ انقضاء ندارد.

verified_user

بهینه سازی وب سایت

یکی از مهم ترین دلایل تمایز شما با رقبا ایجاد یک سایت بهینه متناسب با نیاز تجاری شما می باشد؛ یک سایت شلوغ و به هم رخیته هیچ کاری برای شما انجام نمی‌دهد.

polymer

سئو وب‌سایت SEO

محتواسازی یونیک، به‌روز و استفاده از کلمات کلیدی متناسب با وب‌سایت و مطالب درج شده در آن خیلی زود شما را درصدر سایت‌های جستجو شده در گوگل در مقایسه با سایر رقبا از قرار می‌دهد.

people

دیجیتال مارکتینگ

به کمک دیجیتال مارکتینگ ، به راحتی می توانید کسب و کار خود را به صورت هدفمند به طیف وسیعی از کاربران معرفی نمایید. کسب و کارها با استفاده  از خدمات دیجیتال مارکتینگ، رشد و رونق چشم گیری را تجربه خواهند کرد.

محاسبه هزینه سفارش پروژه

هزینه پروژه‌ای که سفارش می‌دهید بعد از بررسی کار متناسب با نوع کار و زمان انجام کار متغیر است ولی مطمئن باشید که کاری که انجام می‌گردد بسیار بیشتر از هزینه پرداختی شما می‌ارزد.

از پشتیبانی بهره‌مند شوید

زمانی که پروژه‌ای را سفارش می‌دهید نیاز به موضوع پشتیبانی بعد از تحویل پروژه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، این اطمینان را به شما می‌دهم که تمام پروژه‌های سفارشی شما به طور نامحدود تحت پشتیبانی می‌باشند.

نمونه کار

البته که دیدن نمونه کارهای بنده به شما قدرت و حس خوبی در تصمیم‌گیری خواهد داد، ولی غافل نشوید که انسان‌ها به مرور زمان دارای دید وسیع‌تر و مهارت بیشتری می‌شوند.

شما می‌توانید با شماره 09362702900 یا ایمیل psdmaster.ir@gmail.com در ارتباط باشید.

همچنین از طریق دکمه زیر به صفحه تماس با من هدایت می‌شوید و می‌توانید سفارش پروژه را به طور دقیق ارسال فرمائید.

فهرست